Developerský projekt Kařez – dokončeno

Developerský projekt Kařez je dokončen. Podívejte se na fotografie rodinných domů a bytového domu v klidné lokalitě dostupné na dálnici D5, v dobré dostupnosti do Prahy i do Plzně.

DEVELOPERSKÝ PROJEKT KAŘEZ nabízí příjemné rodinné bydlení v rodinných domechbytech v pěkné klidné lokalitě pod lesem, na okraji obce Kařez (okr. Rokycany). Z obce je výborně dostupná dálnice D5 (exit 41 – Cerhovice, vzdálenost 2km). Jízda autem do Prahy trvá 30 min., Plzeň je vzdálená 20 minut. Obec je rovněž dobře dostupná vlakovým spojením na trase Praha - Plzeň, zastávka Zbiroh se nachází v těsné blízkosti obce.

Lokalita „Pod Ovčínem“ nabízí bydlení v 11 přízemních samostatně stojících rodinných domech a v jednom bytovém domě s 9 bytovými jednotkami. V místě jsou vybudovány nové komunikace s veřejným osvětlením.

Galerie

Nové rodinné domy a byty Kařez

Celá galerie

Datum publikování: 31.5.2013

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru