Filozofie firmy

Stavební firma Stavitelství ŠMÍD Plzeň nabízí proměnit představy o bydlení každého zájemce o stavbu vlastního domu ve skutečnost. Pro naplnění vašich představ použijeme klasické zděné technologie z pálených cihel a využijeme nejmodernějších poznatků v oblasti tepelné ochrany budov, tepelné regulace a vytápění.

Dbáme na to, aby všechny používané materiály stavby byly ekologicky nezávadné a nepoškozovaly životní prostředí.

Naším cílem je postavit vám domov, kam se budete rádi vracet. O realizaci se stará tým odborníků, který čerpá z  dlouholetých zkušeností z oboru stavebnictví a ošetří stavbu od správného založení až po dokončení nejmenších detailů.

Filosofií společnosti Stavitelství ŠMÍD je návrat k řemeslům našich dědů, od kterých jsme se naučili, že nejdůležitější na celé stavbě je ten, komu je určena.

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru