Luxusní rodinné domy

Luxusní domy na míru realizujeme na základě individuálních požadavků klienta. Stačí přijít se základní představou, jak by měl onen originální dům vypadat, a my už se postaráme, aby se vaše vzdušné zámky proměnily v estetické a praktické nové bydlení.

Máme rádi odvážné nápady a nebráníme se ke stavbě atypického domu využít i méně tradiční technologie. Běžně nicméně pracujeme s klasickými stavebními materiály a certifikovanými výrobky (např. Caparol, Terranova, Cemix, STO, Baumit, Maxit, Hasit, Porotherm, Heluz, Ytong, BT Klatovy).

Rodinný dům včetně služeb

  • zpracujeme projekt rodinného domu
  • dodáme cenovou nabídku formou položkového rozpočtu
  • vyřídíme ohlášení stavby nebo stavebního povolení
  • stavbu dotáhneme až do kolaudace (udělení souhlasu s užíváním stavby)

Luxusní rodinný dům se zárukou

Záruky na dílo jsou součástí smluvního vztahu a platí po celou dobu garance výrobce materiálu. V případě prodloužené záruky na materiál, poskytujeme vždy maximální možnou záruku.

Po předání díla poskytujeme zákazníkům kvalitní záruční i pozáruční servis.

Napište nám, ptejte se

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru