Na čem pracujeme v roce 2016

Letošní rok jsme zahájili několika projekty v Plzni. A nesmíme zapomenout na výstavbu 3. bytového domu v Kařezu.

V úvodu roku jsme pracovali na zateplení stropů bytového domu v ulici Nepomucká. Podrobnější informace z realizace si můžete prohlédnout zde.

V Plzni ve Schwarzově ulici stále probíhají práce na rekonstrukci vily. Jak jsme s rekonstrukcí daleko se podívejte do galerie.

Také jsme pro Vás zahájili stavbu dalšího, v pořadí již třetího bytového domu v Kařezu. V domě bude celkem devět bytových jednotek. K prodeji však zbývá už jen jeden byt. Byty budou majitelům předány k užívání v lednu 2017. Více informací o projektu Kařez

V Plzni v Máchově ulici pracujeme na revitalizaci bytového domu. Více informací zde.

Nově jsme zahájili práce na revitalizaci bytového domu na Habrmannově náměstí v Plzni, fotografie si můžete prohlédnout zde.

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru