Nové rodinné domy a byty Kařez

Aktuálně

V současné době máme všechny nemovitosti v lokalitě Kařez prodané.

Na podzim 2018 Vám představíme náš nový projekt bytového domu, kde bude celkem 9 bytových jednotek.

S radostí také můžeme konstatovat, že ve všech doposud realizovaných projektech se odráží osobní přístup ke klientům, k jejich potřebám a požadavkům.
Těšíme se, že opět připravíme Vaše domovy tak, aby Váš život byl v souladu s okolní přírodou.

Popis projektu

DEVELOPERSKÝ PROJEKT KAŘEZ nabízí příjemné rodinné bydlení v rodinných domechbytech v pěkné klidné lokalitě pod lesem, na okraji obce Kařez (okr. Rokycany). Z obce je výborně dostupná dálnice D5 (exit 41 – Cerhovice, vzdálenost 2km). Jízda autem do Prahy trvá 30 min., Plzeň je vzdálená 20 minut. Obec je rovněž dobře dostupná vlakovým spojením na trase Praha - Plzeň, zastávka je přímo v obci.

Lokalita „Pod Ovčínem“ nabízí bydlení v 11 přízemních samostatně stojících rodinných domech a v jednom bytovém domě s 9 bytovými jednotkami. V místě jsou vybudovány nové komunikace s veřejným osvětlením.

Video - jak se stavěl bytový dům Kařez

Od základů až po vyhotovení – takto zachycuje stavu bytového domu v obci Kařez časosběrné video. Udělejte si čas 5 minut a prohlédněte si, jak stavba rostla doslova jako z vody.

Byty - 3. etapa prodeje bytů


V současné době probíhá realizace III. etapy projektu - stavba třípodlažního bytového domu s devíti bytovými jednotkami. V ceně každého bytu je zahrnuto parkovací stání, byty mají lodžie. Každý byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem, který slouží i k ohřevu vody.

 

Prodloužená záruka

Předností projektů je prodloužená záruka na rodinné domybyty v délce 36 měsíců. Domy se vyznačují nízkou energetickou náročností a kvalitním provedením stavby.

Galerie

Jak se staví Kařez?

Podívejte se jak se staví 2. etapa bytového domu Kařez. Prohlédněte si fotogalerii.

Celá galerie

Datum publikování: 7.4.2014

Nové rodinné domy a byty Kařez

Celá galerie

Datum publikování: 31.5.2013

Foto z výstavby

Celá galerie

Datum publikování: 22.7.2010

Napište nám, ptejte se

Realizované projekty

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru