Nový byt k prodeji - Kařez - prodáno

Nové byty Kařez - prodáno.

Nová etapa již brzy v prodeji!

 

Nabízíme k prodeji poslední volný byt v nově postaveném bytovém domě v lokalitě Kařez – Pod Ovčínem. Jedná se o velkometrážní a nadstandardní pojetí bytu, jehož cílem je zajistit komfortní bydlení v klidné, tiché lokalitě.

Bytová jednotka 3+kk o výměře 95,7 m2 je situována v 1.NP s orientací JZ, která prosluňuje byt téměř celý den. Rozmístění pokojů bylo sestaveno s ohledem na co největší využití prostoru. Široká vstupní hala je připravena k osazení vestavěných skříní, které Vám zajistí dostatečný úložný prostor pro celý byt. Z haly vstupujete do otevřeného obývacího pokoje s terasou a s kuchyňským koutem s výhledem do zeleně. V bytě jsou další dvě samostatné neprůchozí místnosti s francouzskými okny. Dominantou ložnice je celoprosklená stěna s pohledem do lesa a vlastním balkonem. Určitě oceníte prostornou širokou koupelnu, samostatnou technickou místnost, WC a komoru.

Byt je před závěrečným dokončením, které určí sám klient. Byty ponecháváme záměrně nedokončené, aby si investor mohl určit barevnost bytu a použité materiály, tak aby byly šity co nejvíce na „míru“. Dokončení bytu ve standardním provedení je již v ceně. V případě nadstandardního dokončení – speciálních požadavků se dopočte pouze rozdíl mezi standardními a novými cenami.

Ohřev vody a zároveň vytápění bytu je zajištěno vlastním kombinovaným plynovým kotlem Vailant. Dům je napojen na obecní kanalizaci i vodu. Před domem je dostatek parkovacích míst pro všechny byty. Společné prostory, pozemek kolem a pod domem se převádějí na kupujícího v poměrné části dle velikosti bytu. V domě bylo založeno SVJ, fond oprav byl stanoven na 5 Kč/m2

V současnosti je postaven jeden bytový dům,  který je zasazen do příjemného zeleného okolí. Velkou výhodou je veškerá občanská vybavenost v dosahu do 0,5 km, zároveň dobrá dopravní obslužnost – bus, vlak a během 5 minut napojení na dálnici směr Plzeň – Praha. Oblast je vhodná pro rekreační sporty, cykloturistiku atd.

Detaily nového bytu:

  • 3+kk
  • velikost 97,5 m2
  • dokončení interiéru dle klienta ve standardním provedení v ceně bytu
  • záruka na provedení stavby
  • obecní voda, kanalizace, plyn, elektřina
  • ohřev vody a vytápění zajištěno plynovým kotlem Vailant
  • domácí telefon

Máte zájem o více informací?

Zdeněk Šmíd
tel.: 737 268 148
email: smid@stavitelstvi-smid.cz

Podrobnější informace a další dotazy Vám rádi zodpovíme.

Pohled na nový bytový dům Kařez

O lokalitě Kařez

Lokalita Kařez – Pod Ovčínem je nově vzniklá obytná zóna, která skloubila pohodlí, komfort, tichost, kontakt s přírodou a zároveň dobrou dostupnost do měst Praha– Plzeň. Ideální bydlení pro rodiny s dětmi. V obci je veškerá občanská vybavenost vč. školky, školy, sokolovny (odpolední kroužky), restaurace, čerpací stanice, potravin, pošty atd.

Mapa

Fotografie

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru