Rekonstrukce budov

Rekonstrukce budov má za cíl vrátit domům schopnost 100% plnit účel, pro který byly zbudovány. V praxi to znamená s vynaložením co nejmenších prostředků maximálně přizpůsobit budovu požadavkům obyvatel a zachovat přitom její původní ráz.

Velkou část našich zakázek na rekonstrukce staveb tvoří panelové domy a nejedná se zdaleka pouze o zateplování fasád. Řada panelových domů dnes pomalu, ale jistě dosluhuje a do života je vrátí jedině radikální opravy.

Rádi vám také pomůžeme s přestavbou staršího rodinného domu tak, abyste se mohli i nadále těšit z jeho historií a rozličnými osudy prosycenou atmosférou.

Napište nám, ptejte se

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru