Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč představují ideální řešení pro každého, kdo chce bydlet rychle, bez zbytečných starostí a za rozumnou cenu. Nemusíte nic složitě vymýšlet, ani čekat na vypracování individuálního projektu. Navíc ušetříte nemalou částku za projektovou dokumentaci, kterou už typový projekt domu automaticky obsahuje.

Typový dům ale má i své nevýhody, zejména v univerzálnosti projektu, který nemusí přesně vyhovovat vašim individuálním požadavkům. V případě, že si vyberete z naší nabídky dům na klíč, který budete chtít přizpůsobit svým představám, není problém drobné stavební úpravy do projektu zapracovat. Dobře si uvědomujeme, že rodinný dům, který vám bude vyhovovat, může vzniknout jedině ve vzájemné spolupráci.

Napište nám, ptejte se

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru