Stavební firma Plzeň

Stavitelství ŠMÍD s.r.o.

Na Roudné 1550/176b
301 00 Plzeň

tel.: +420 377 248 629
fax: +420 377 248 629
info@stavitelstvi-smid.cz

IČ: 26402238
DIČ: CZ26402238

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 17941.

Bankovní spojení: Oberbank AG, číslo účtu 4000002709/8040.

Mapa

Naplánujte si k nám trasu

Sídlo firmy

Stavitelství Šmíd - Stavební firma Plzeň

Jednatelé:

Zdeněk Šmíd senior    
Zdeněk Šmíd junior tel.: 737 268 148 email: smid@stavitelstvi-smid.cz


Oddělení přípravy výroby:

Vedoucí oddělení

   
Zdeňka Chaloupková tel.: 606 632 322 email: chaloupkova@stavitelstvi-smid.cz
     

Rozpočtáři

   
Roman Mitas tel.: 724 836 477 email: mitas@stavitelstvi-smid.cz
Andrea Šůsová tel.: 734 767 729 email: susova@stavitelstvi-smid.cz
Ing. Tomáš Sobotka tel.: 602 184 577 email: sobotka@stavitelstvi-smid.cz
     

Okna - dveře

   
Petr Machovec tel.: 602 432 221 email: machovec@stavitelstvi-smid.cz
     
     
     


Oddělení realizace zakázek - stavbyvedoucí:

Jiří Loula tel.: 724 506 494 email: loula@stavitelstvi-smid.cz
Pavel Soukup tel.: 724 203 693 email: soukup@stavitelstvi-smid.cz
Josef Chlanda tel.: 724 884 728 email: chlanda@stavitelstvi-smid.cz
Stanislav Šmatlák tel.: 734 798 278 email: smatlak@stavitelstvi-smid.cz


Ekonomické oddělení:

Jitka Kounovská tel.: 602 184 614 email: kounovska@stavitelstvi-smid.cz
Vilma Paurová tel.: 377 248 629  

 

Zásobování, půjčovna mechanizace, tónovací centrum, vedoucí logistiky:

Jana Červenková tel.: 724 836 400 email: cervenkova@stavitelstvi-smid.cz

 

Pobočka Praha

Vedoucí pobočky:

Jiří Stuna tel.: 731 681 271 email: stuna@stavitelstvi-smid.cz

 

Stavbyvedoucí:

Jiří Danielko tel.: 724 217 247 email: danielko@stavitelstvi-smid.cz
Jiří Formánek tel.: 602 449 492 email: formanek@stavitelstvi-smid.cz
Josef Modrák  tel.: 602 432 220 email: modrak@stavitelstvi-smid.cz

Napište nám, ptejte se

Zateplování a výstavba - Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Plzeň

Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budovzateplení panelovýchrodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

referencích vidíte, že je za námi pěkný kus poctivé práce. Využijte naše služby a přesvědčte se, že jsme ta pravá stavební firma i pro váš projekt!

Nepřehlédněte: Zateplování budov | Stavební činnost | Reference

sídlo společnosti

tel.: +420 377 248 629

↑ nahoru